Nasza misja

Jesteśmy zespołem młodych prawników, prywatnie przyjaciół i pasjonatów nowych technologii. Podczas praktyki zawodowej zauważyliśmy brak narzędzia, które pozwoliłoby szybko wyszukać i pozyskać do współpracy przy prowadzonych sprawach wiarygodnych partnerów.

Jakie mieliśmy opcje? Korzystać z kontaktów starszych kolegów lub, ryzykując utratę reputacji, polegać na przypadkowych biegłych i aplikantach, których kompetencji nie mogliśmy w żaden sposób zweryfikować. Bezskutecznie szukaliśmy rozwiązania także efektywnego czasowo.

Dlatego naszym celem stało się usprawnienie procesu wyszukiwania specjalistów tak, by był on szybki, intuicyjny, bezpieczny i opierał się wyłącznie o zweryfikowanych użytkowników.

W ten sposób powstała idea serwisu PrawnikZleca.pl.

Oddajemy Państwu funkcjonalne narzędzie, umożliwiające sprawną wymianę zleceń pomiędzy kancelariami radcowskimi i adwokackimi a biegłymi, aplikantami, tłumaczami i innymi specjalistami, których usługi są niezbędne w codziennej pracy prawnika.

Szczególnie zadbaliśmy o ochronę tajemnicy zawodowej i danych osobowych. Informacje dotyczące zleceń i płatności nie są w żaden sposób przechowywane, a wszyscy użytkownicy obecni w serwisie zostali zweryfikowani.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami portalu.

Mateusz Kolański, adwokat

Odpowiada za działalność operacyjną portalu oraz komunikację marketingową.

mateusz.kolanski@prawnikzleca.pl

Piotr Kurkowski, adwokat

Prowadzi relacje z adwokatami i radcami prawnymi obecnymi w serwisie. Koordynuje proces weryfikacji ich uprawnień. Odpowie na każde pytanie środowiska prawniczego i pomoże przejść przez proces rejestracji.

piotr.kurkowski@prawnikzleca.pl

Ignacy Kurkowski, adwokat

Odpowiada za komunikację ze specjalistami. Weryfikuje ich uprawnienia i kompetencje. Prowadzi rozmowy z tłumaczami, rzeczoznawcami, biegłymi, geodetami, aplikantami oraz detektywami. Dba o to, by w serwisie byli obecni wyłącznie specjaliści najwyższej klasy.

ignacy.kurkowski@prawnikzleca.pl

Łukasz Kuźma, aplikant adwokacki

Realizuje działania prosprzedażowe i odpowiada za serwis klienta. Jak nikt inny zna zasady działania portalu. Odpowie na wszystkie pytania dotyczące funkcjonalności platformy.

lukasz.kuzma@prawnikzleca.pl